نیازمندی های کرمان - مرجع نیازمندیهای کرمان - دیوار کرمان و شهرستان ها - شیپور کرمان
نیازمندی های کرمان - مرجع نیازمندیهای کرمان - دیوار کرمان و شهرستان ها - شیپور کرمان

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها

(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها و نیز راهکارهای (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها نیست و (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها و افراد ثالثی که در استخدام (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها قرار می دهید.
پس از ورود به سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها آن ها را در سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
شما می توانید به طور کامل از (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها نیستند و (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
(نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم (نیازمندیهای فت فتو- استان کرمان) و شهرستان ها در میان بگذارید.